Pozícióink:

Jelenleg nincs nyitott pozíciónk.

Építész tervező munkakör

Mit hozz magaddal?

  • Min. 1-2 év tervezőirodában szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség (építész, építészmérnök, építőművész)
  • Szakmai elköteleződés, agilitás,  felelősségvállalás
  • Stabil alapokon nyugvó ArchiCAD tudás
  • Előny: projektvezetésben, szakági és építész koordinációban szerzett tapasztalat

Mit nyújthat neked csapatunk?

  • Fiatalos csapat, átlátható munkafolyamat
  • BIM alapú szemlélet, modellezés felsőfokon (AC22-ben)
  • Közös alkotás: a koncepciótól a kiviteli tervekig, a felméréstől a helyszíni művezetésig
  • Fejlődési lehetőségek: Projektmenedzsment, ügyfél és szakági kommunikáció, belső képzések
  • Work-life Balance: Nálunk nincs hétvégi túlórázás

Építész gyakornok munkakör

  • Amennyiben végzős hallgató vagy (1 éven belül diploma)
  • Szakmai elköteleződést
  • ArchiCAD alapokat (modellezés, fólia, átépítési szűrő ismerete)
  • Előny: irodai tapasztalat, látványtervező, vagy parametrikus programok ismerete

  • Támogató, nyitott és rugalmas társaság
  • BIM alapú szemlélet, naprakész CAD tudás
  • Változatos feladatok a tervfeldolgozáson túl
  • Hosszútávú karrierlehetőségek, mentorálás

Jelentkezéseket szakmai portfólióval és önéletrajzzal az epitesz@archivizio.hu címre várjuk!

Tekintsd meg egy korábbi tervünkhöz készített hipermodellünket: